B41789K5178Q001
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B41789K5178Q001
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 1700UF 25V RADIAL
Arkusze danych: B41789K5178Q001.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B41789K5178Q001
Part Number B41789K5178Q001 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 1700UF 25V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 21539 pcs Arkusz danych B41789K5178Q001.pdf
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja -10%, +30%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.709" Dia (18.00mm)
Seria B41789 Ripple Current @ High Frequency 5.5A @ 10kHz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy B41789K5178Q1 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 125°C Główny odstęp 0.728" (18.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 29 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 57 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 1700µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 57 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 125°C Pojemność 1700µF