B41696B7158Q7
Przegląd produktów
Part Number: B41696B7158Q7
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 1500UF 40V AXIAL
Arkusze danych: B41696B7158Q7.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1600 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B41696B7158Q7
Part Number B41696B7158Q7 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 1500UF 40V AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 37665 pcs Arkusz danych B41696B7158Q7.pdf
Napięcie - znamionowe 40V Tolerancja -10%, +30%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.709" Dia x 1.181" L (18.00mm x 30.00mm)
Seria B41696 Ripple Current @ High Frequency 3.5A @ 10kHz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Axial, Can
Inne nazwy B41696B7158Q 7
B41696B7158Q007
temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedancja 28 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) - ESR (Equivalent Series Resistance) 54 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 1500µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 54 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 125°C Pojemność 1500µF