B41695A128Q7
Przegląd produktów
Part Number: B41695A128Q7
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 1200UF 75V AXIAL
Arkusze danych: B41695A128Q7.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1400 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B41695A128Q7
Part Number B41695A128Q7 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 1200UF 75V AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 20352 pcs Arkusz danych B41695A128Q7.pdf
Napięcie - znamionowe 75V Tolerancja -10%, +30%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.827" Dia x 1.535" L (21.00mm x 39.00mm)
Seria B41695 Ripple Current @ High Frequency 5.3A @ 10kHz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Axial, Can
Inne nazwy B41695A 128Q 7
B41695A0128Q007
temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedancja 30 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) - ESR (Equivalent Series Resistance) 55 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 1200µF 75V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 55 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 125°C Pojemność 1200µF