B41693B477Q7
Przegląd produktów
Part Number: B41693B477Q7
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 470UF 75V AXIAL
Arkusze danych: B41693B477Q7.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
3080 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B41693B477Q7
Part Number B41693B477Q7 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 470UF 75V AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 24950 pcs Arkusz danych B41693B477Q7.pdf
Napięcie - znamionowe 75V Tolerancja -10%, +30%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.787" Dia x 1.142" L (20.00mm x 29.00mm)
Seria B41693 Ripple Current @ High Frequency 4.4A @ 10kHz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Axial, Can
Inne nazwy B41693B 477Q 7
B41693B0477Q007
temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedancja 44 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) - ESR (Equivalent Series Resistance) 135 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 470µF 75V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 135 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C Pojemność 470µF