B41693A7337Q7
Przegląd produktów
Part Number: B41693A7337Q7
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 330UF 40V AXIAL
Arkusze danych: B41693A7337Q7.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
3456 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B41693A7337Q7
Part Number B41693A7337Q7 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 330UF 40V AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 65303 pcs Arkusz danych B41693A7337Q7.pdf
Napięcie - znamionowe 40V Tolerancja -10%, +30%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.472" Dia x 1.181" L (12.00mm x 30.00mm)
Seria B41693 Ripple Current @ High Frequency 2A @ 10kHz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Axial, Can
Inne nazwy B41693A7337Q 7
B41693A7337Q007
temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedancja 140 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) - ESR (Equivalent Series Resistance) 320 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 330µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 320 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C Pojemność 330µF