B41692A7408Q7
Przegląd produktów
Part Number: B41692A7408Q7
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 4000UF 40V AXIAL
Arkusze danych: B41692A7408Q7.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
3080 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B41692A7408Q7
Part Number B41692A7408Q7 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 4000UF 40V AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 13617 pcs Arkusz danych B41692A7408Q7.pdf
Napięcie - znamionowe 40V Tolerancja -10%, +30%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.827" Dia x 1.929" L (21.00mm x 49.00mm)
Seria B41692 Ripple Current @ High Frequency 7.8A @ 10kHz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Axial, Can
Inne nazwy B41692A7408Q007 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 32 Weeks Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 4000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 5000 Hrs @ 125°C Pojemność 4000µF