B41690A7607Q9
Przegląd produktów
Part Number: B41690A7607Q9
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 600UF 40V AXIAL
Arkusze danych: B41690A7607Q9.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
4500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B41690A7607Q9
Part Number B41690A7607Q9 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 600UF 40V AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 50855 pcs Arkusz danych B41690A7607Q9.pdf
Napięcie - znamionowe 40V Tolerancja -10%, +30%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.472" Dia x 1.181" L (12.00mm x 30.00mm)
Seria B41690 Ripple Current @ High Frequency 2.5A @ 10kHz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Axial, Can
Inne nazwy B41690A7607Q 9
B41690A7607Q009
temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedancja 68 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) - ESR (Equivalent Series Resistance) 165 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 600µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 165 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C Pojemność 600µF