B41690A5808Q7
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B41690A5808Q7
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 8000UF 25V AXIAL
Arkusze danych: B41690A5808Q7.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1400 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B41690A5808Q7
Part Number B41690A5808Q7 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 8000UF 25V AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 16204 pcs Arkusz danych B41690A5808Q7.pdf
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja -10%, +30%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.827" Dia x 1.535" L (21.00mm x 39.00mm)
Seria B41690 Ripple Current @ High Frequency 7.3A @ 10kHz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Axial, Can
Inne nazwy B41690A5808Q 7
B41690A5808Q007
temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedancja 14 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) - ESR (Equivalent Series Resistance) 25 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 8000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 25 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C Pojemność 8000µF