B41605A0478M008
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B41605A0478M008
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 4700UF 20% 55V RADIAL
Arkusze danych: B41605A0478M008.pdf
224 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B41605A0478M008
Part Number B41605A0478M008 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 4700UF 20% 55V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 16148 pcs Arkusz danych B41605A0478M008.pdf
Napięcie - znamionowe 55V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.984" Dia (25.00mm)
Seria B41605 Ripple Current @ High Frequency 9A @ 10kHz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy B41605A 478M 8
B41605A478M8
B41605A478M8-ND
temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 36 Weeks Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Główny odstęp 0.331" (8.40mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 18 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 4700µF 55V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 18 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C Pojemność 4700µF