B41580A5689M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B41580A5689M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 68000UF 20% 25V SCREW
Arkusze danych: B41580A5689M000.pdf
72 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B41580A5689M000
Part Number B41580A5689M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 68000UF 20% 25V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5242 pcs Arkusz danych B41580A5689M000.pdf
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 2.032" Dia (51.60mm)
Seria B41580 Ripple Current @ Low Frequency 13A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy B41580A5689M
B41580A5689M-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.874" (22.20mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 9.3 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 3.217" (81.70mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 12 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 68000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 12 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
Pojemność 68000µF Aplikacje General Purpose