B41570E7478Q000
EPCOSEPCOS
B41570E7478Q000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B41570E7478Q000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 4700UF 40V SCREW
Arkusze danych: B41570E7478Q000.pdf
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B41570E7478Q000
Part Number B41570E7478Q000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 4700UF 40V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 7949 pcs Arkusz danych B41570E7478Q000.pdf
Napięcie - znamionowe 40V Tolerancja -10%, +30%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.406" Dia (35.70mm)
Seria B41570 Ripple Current @ Low Frequency 7.2A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy 495-6378
B41570E7478Q
B41570E7478Q-ND
temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.500" (12.70mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 24 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 2.232" (56.70mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 33 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 4700µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 33 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 105°C Pojemność 4700µF