B41560A9229M000
EPCOSEPCOS
B41560A9229M000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B41560A9229M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 22000UF 20% 100V SCREW
Arkusze danych: B41560A9229M000.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B41560A9229M000
Part Number B41560A9229M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 22000UF 20% 100V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2050 pcs Arkusz danych B41560A9229M000.pdf
Napięcie - znamionowe 100V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 3.028" Dia (76.90mm)
Seria B41560 Ripple Current @ Low Frequency 17A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy 495-6120
B41560A9229M
B41560A9229M-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 1.248" (31.70mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 6 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 4.201" (106.70mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 6 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 22000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 6 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
Pojemność 22000µF Aplikacje General Purpose