B41560A8100M003
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B41560A8100M003
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 100000UF 20% 63V SCREW
Arkusze danych: B41560A8100M003.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 931 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 931 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
32 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B41560A8100M003
Part Number B41560A8100M003 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 100000UF 20% 63V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 931 pcs Arkusz danych B41560A8100M003.pdf
Napięcie - znamionowe 63V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 3.028" Dia (76.90mm)
Seria B41560 Ripple Current @ Low Frequency 23A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy B41560A8100M 3
B41560A8100M 3
B41560A8100M3
B41560A8100M3-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 1.248" (31.70mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 6.6 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 5.677" (144.20mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 5 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 100000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
Pojemność 100000µF Aplikacje General Purpose