B41550E9688Q000
EPCOSEPCOS
B41550E9688Q000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B41550E9688Q000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 6800UF 100V SCREW
Arkusze danych: B41550E9688Q000.pdf
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B41550E9688Q000
Part Number B41550E9688Q000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 6800UF 100V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3136 pcs Arkusz danych B41550E9688Q000.pdf
Napięcie - znamionowe 100V Tolerancja -10%, +30%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 2.532" Dia (64.30mm)
Seria B41550 Ripple Current @ Low Frequency 13A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy B41550E9688Q
B41550E9688Q-ND
temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 1.122" (28.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 17 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 3.217" (81.70mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 20 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 6800µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 105°C Pojemność 6800µF