B41550E5339Q000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B41550E5339Q000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 33000UF 25V SCREW
Arkusze danych: B41550E5339Q000.pdf
72 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B41550E5339Q000
Part Number B41550E5339Q000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 33000UF 25V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3977 pcs Arkusz danych B41550E5339Q000.pdf
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja -10%, +30%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 2.032" Dia (51.60mm)
Seria B41550 Ripple Current @ Low Frequency 15A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy B41550E5339Q
B41550E5339Q-ND
temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 20000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.874" (22.20mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 12 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 3.217" (81.70mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 13 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 33000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 13 mOhm @ 100Hz 20000 Hrs @ 105°C Pojemność 33000µF