B41505F8228M7
Przegląd produktów
Part Number: B41505F8228M7
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 63V SNAP
Arkusze danych: B41505F8228M7.pdf
320 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B41505F8228M7
Part Number B41505F8228M7 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 63V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 35007 pcs Arkusz danych B41505F8228M7.pdf
Napięcie - znamionowe 63V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.181" Dia (30.00mm)
Seria B41505 Ripple Current @ Low Frequency 1.8A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B41505F8228M007 temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 85 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 80 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 2200µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 80 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C Pojemność 2200µF