B41505A7338M007
Przegląd produktów
Part Number: B41505A7338M007
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 3300UF 20% 35V SNAP
Arkusze danych: B41505A7338M007.pdf
640 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B41505A7338M007
Part Number B41505A7338M007 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 3300UF 20% 35V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 68815 pcs Arkusz danych B41505A7338M007.pdf
Napięcie - znamionowe 35V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.866" Dia (22.00mm)
Seria B41505 Ripple Current @ Low Frequency 1.5A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B41505A7338M 7
B41505A7338M 7
B41505A7338M7
B41505A7338M7-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 60 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 56 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 3300µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 56 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
Pojemność 3300µF Aplikacje General Purpose