B41505A6109M007
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B41505A6109M007
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 10000UF 20% 50V SNAP
Arkusze danych: B41505A6109M007.pdf
240 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B41505A6109M007
Part Number B41505A6109M007 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 10000UF 20% 50V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 13566 pcs Arkusz danych B41505A6109M007.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.378" Dia (35.00mm)
Seria B41505 Ripple Current @ Low Frequency 3.6A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B41505A6109M 7
B41505A6109M7
B41505A6109M7-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 26 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 1.850" (47.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 25 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 10000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 25 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
Pojemność 10000µF Aplikacje General Purpose