B41458B8100M000
EPCOSEPCOS
B41458B8100M000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B41458B8100M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 100000UF 20% 63V SCREW
Arkusze danych: B41458B8100M000.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B41458B8100M000
Part Number B41458B8100M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 100000UF 20% 63V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1395 pcs Arkusz danych B41458B8100M000.pdf
Napięcie - znamionowe 63V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 3.028" Dia (76.90mm)
Seria B41458 Ripple Current @ Low Frequency 25A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy 495-6350
B41458B8100M
B41458B8100M-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks Żywotność @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 1.248" (31.70mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 6 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 5.677" (144.20mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 4 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 100000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 4 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
Pojemność 100000µF Aplikacje General Purpose