B41458B7100M003
EPCOSEPCOS
B41458B7100M003 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B41458B7100M003
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 100000UF 20% 40V SCREW
Arkusze danych: B41458B7100M003.pdf
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B41458B7100M003
Part Number B41458B7100M003 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 100000UF 20% 40V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2200 pcs Arkusz danych B41458B7100M003.pdf
Napięcie - znamionowe 40V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 2.532" Dia (64.30mm)
Seria B41458 Ripple Current @ Low Frequency 19A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy B41458B7100M 3
B41458B7100M 3
B41458B7100M3
B41458B7100M3-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks Żywotność @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 1.122" (28.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 7 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 4.201" (106.70mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 8.2 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 100000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 8.2 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
Pojemność 100000µF Aplikacje General Purpose