B41456B4339M000
Przegląd produktów
Part Number: B41456B4339M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 33000UF 20% 16V SCREW
Arkusze danych: B41456B4339M000.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B41456B4339M000
Part Number B41456B4339M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 33000UF 20% 16V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5520 pcs Arkusz danych B41456B4339M000.pdf
Napięcie - znamionowe 16V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.406" Dia (35.70mm)
Seria B41456 Ripple Current @ Low Frequency 8.3A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy B41456B4339M
B41456B4339M-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.500" (12.70mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 17 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 2.232" (56.70mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 21 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 33000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 21 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C Pojemność 33000µF