B41252A9158M
EPCOSEPCOS
B41252A9158M Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B41252A9158M
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 1500UF 20% 100V SNAP
Arkusze danych: B41252A9158M.pdf
640 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B41252A9158M
Part Number B41252A9158M Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 100V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 57957 pcs Arkusz danych B41252A9158M.pdf
Napięcie - znamionowe 100V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.866" Dia (22.00mm)
Seria B41252 Ripple Current @ Low Frequency 2.18A @ 120Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B41252A9158M000 temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.850" (47.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 1500µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 1500µF Aplikacje General Purpose