B41252A5688M
EPCOSEPCOS
B41252A5688M Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B41252A5688M
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 6800UF 20% 25V SNAP
Arkusze danych: B41252A5688M.pdf
640 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B41252A5688M
Part Number B41252A5688M Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 6800UF 20% 25V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 63735 pcs Arkusz danych B41252A5688M.pdf
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.866" Dia (22.00mm)
Seria B41252 Ripple Current @ Low Frequency 2.14A @ 120Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B41252A5688M000 temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 6800µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 6800µF Aplikacje General Purpose