B41231A9158M000
Przegląd produktów
Part Number: B41231A9158M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 1500UF 20% 100V SNAP
Arkusze danych: B41231A9158M000.pdf
640 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B41231A9158M000
Part Number B41231A9158M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 100V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 60191 pcs Arkusz danych B41231A9158M000.pdf
Napięcie - znamionowe 100V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.866" Dia (22.00mm)
Seria B41231 Ripple Current @ Low Frequency 2.83A @ 120Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B41231A9158M
B41231A9158M-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 44 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 1500µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C Pojemność 1500µF