B41231A4399M000
Przegląd produktów
Part Number: B41231A4399M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 39000UF 20% 16V SNAP
Arkusze danych: B41231A4399M000.pdf
320 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B41231A4399M000
Part Number B41231A4399M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 39000UF 20% 16V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 43704 pcs Arkusz danych B41231A4399M000.pdf
Napięcie - znamionowe 16V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.181" Dia (30.00mm)
Seria B41231 Ripple Current @ Low Frequency 7.08A @ 120Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B41231A4399M
B41231A4399M-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 44 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 39000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C Pojemność 39000µF