B41044A9477M
Przegląd produktów
Part Number: B41044A9477M
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL
Arkusze danych: B41044A9477M.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B41044A9477M
Part Number B41044A9477M Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4388 pcs Arkusz danych B41044A9477M.pdf
Napięcie - znamionowe 100V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.709" Dia (18.00mm)
Seria B41044 Ripple Current @ High Frequency 1.98A @ 100kHz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy B41044A9477M000 temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 30 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 470µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Pojemność 470µF