B41044A3158M
Przegląd produktów
Part Number: B41044A3158M
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL
Arkusze danych: B41044A3158M.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B41044A3158M
Part Number B41044A3158M Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4312 pcs Arkusz danych B41044A3158M.pdf
Napięcie - znamionowe 10V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria B41044 Ripple Current @ High Frequency 1.1A @ 100kHz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy B41044A3158M000 temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 54 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 1500µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Pojemność 1500µF