B41044A2477M
Przegląd produktów
Part Number: B41044A2477M
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL
Arkusze danych: B41044A2477M.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B41044A2477M
Part Number B41044A2477M Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4008 pcs Arkusz danych B41044A2477M.pdf
Napięcie - znamionowe 6.3V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm)
Seria B41044 Ripple Current @ Low Frequency 337.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 450mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy B41044A2477M000
temperatura robocza - Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.138" (3.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 140 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 470µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
Pojemność 470µF Aplikacje General Purpose