B41043A6335M
Przegląd produktów
Part Number: B41043A6335M
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
Arkusze danych: B41043A6335M.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B41043A6335M
Part Number B41043A6335M Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4717 pcs Arkusz danych B41043A6335M.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.197" Dia (5.00mm)
Seria B41043 Ripple Current @ Low Frequency 18.15mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 33mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy B41043A6335M000
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.079" (2.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 3.3 Ohms Wysokość - Siedzą (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 3.3µF Aplikacje General Purpose