B41043A4398M
Przegląd produktów
Part Number: B41043A4398M
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL
Arkusze danych: B41043A4398M.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B41043A4398M
Part Number B41043A4398M Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5355 pcs Arkusz danych B41043A4398M.pdf
Napięcie - znamionowe 16V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.630" Dia (16.00mm)
Seria B41043 Ripple Current @ Low Frequency 1.998A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.22A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy B41043A4398M000
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 22 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 1.319" (33.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 3900µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Pojemność 3900µF Aplikacje General Purpose