B41042A8477M
Przegląd produktów
Part Number: B41042A8477M
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
Arkusze danych: B41042A8477M.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B41042A8477M
Part Number B41042A8477M Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4037 pcs Arkusz danych B41042A8477M.pdf
Napięcie - znamionowe 63V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria B41042 Ripple Current @ Low Frequency 1.428A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.785A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy B41042A8477M000
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 160 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 1.476" (37.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 470µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Pojemność 470µF Aplikacje General Purpose