B41042A8126M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B41042A8126M
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 12UF 20% 63V RADIAL
Arkusze danych: B41042A8126M.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B41042A8126M
Part Number B41042A8126M Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 12UF 20% 63V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5898 pcs Arkusz danych B41042A8126M.pdf
Napięcie - znamionowe 63V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.197" Dia (5.00mm)
Seria B41042 Ripple Current @ Low Frequency 80.85mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 147mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy B41042A8126M000
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.079" (2.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 3.2 Ohms Wysokość - Siedzą (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 12µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 12µF Aplikacje General Purpose