B41042A7228M
Przegląd produktów
Part Number: B41042A7228M
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
Arkusze danych: B41042A7228M.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B41042A7228M
Part Number B41042A7228M Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5584 pcs Arkusz danych B41042A7228M.pdf
Napięcie - znamionowe 35V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.630" Dia (16.00mm)
Seria B41042 Ripple Current @ Low Frequency 2.416mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.684mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy B41042A7228M000
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 45 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 1.476" (37.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 2200µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Pojemność 2200µF Aplikacje General Purpose