B41041A6336M
Przegląd produktów
Part Number: B41041A6336M
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
Arkusze danych: B41041A6336M.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B41041A6336M
Part Number B41041A6336M Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5462 pcs Arkusz danych B41041A6336M.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.248" Dia (6.30mm)
Seria B41041 Ripple Current @ Low Frequency 97.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 195mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy B41041A6336M000
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.098" (2.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 1.1 Ohms Wysokość - Siedzą (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 33µF Aplikacje General Purpose