B41041A4157M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B41041A4157M
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 150UF 20% 16V RADIAL
Arkusze danych: B41041A4157M.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B41041A4157M
Part Number B41041A4157M Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 150UF 20% 16V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5077 pcs Arkusz danych B41041A4157M.pdf
Napięcie - znamionowe 16V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm)
Seria B41041 Ripple Current @ Low Frequency 168mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 240mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy B41041A4157M000
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.138" (3.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 500 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 150µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 150µF Aplikacje General Purpose