B41022A2226M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B41022A2226M
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL
Arkusze danych: B41022A2226M.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B41022A2226M
Part Number B41022A2226M Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5256 pcs Arkusz danych B41022A2226M.pdf
Napięcie - znamionowe 6.3V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.157" Dia (4.00mm)
Seria B41022 Ripple Current @ Low Frequency 34mA @ 120Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy B41022A2226M000 temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.059" (1.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 22µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Pojemność 22µF Aplikacje General Purpose