B37986N5682J054
EPCOSEPCOS
B37986N5682J054 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B37986N5682J054
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP CER 6800PF 50V NP0 RADIAL
Arkusze danych: B37986N5682J054.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B37986N5682J054
Part Number B37986N5682J054 Producent EPCOS
Opis CAP CER 6800PF 50V NP0 RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5063 pcs Arkusz danych B37986N5682J054.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±5%
Grubość (maks) - Współczynnik temperaturowy C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar 0.256" L x 0.197" W (6.50mm x 5.00mm) Seria B37986N
oceny - Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial Inne nazwy B37986N5682J 54
B37986N5682J54
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Formed Leads - Kinked
Główny odstęp 0.098" (2.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.098" (2.50mm) cechy -
szczegółowy opis 6800pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Pojemność 6800pF