B37985N5155M054
EPCOSEPCOS
B37985N5155M054 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B37985N5155M054
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP CER 1.5UF 50V Z5U RADIAL
Arkusze danych: B37985N5155M054.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B37985N5155M054
Part Number B37985N5155M054 Producent EPCOS
Opis CAP CER 1.5UF 50V Z5U RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4973 pcs Arkusz danych B37985N5155M054.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±20%
Grubość (maks) - Współczynnik temperaturowy Z5U
Rozmiar / Wymiar 0.354" L x 0.295" W (9.00mm x 7.50mm) Seria B37985N
oceny - Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial Inne nazwy 495-2630-3
temperatura robocza -30°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Formed Leads - Kinked
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.098" (2.50mm) cechy -
szczegółowy opis 1.5µF ±20% 50V Ceramic Capacitor Z5U Radial Pojemność 1.5µF