B37984M5334K058
EPCOSEPCOS
B37984M5334K058 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B37984M5334K058
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP CER 0.33UF 50V X7R RADIAL
Arkusze danych: B37984M5334K058.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B37984M5334K058
Part Number B37984M5334K058 Producent EPCOS
Opis CAP CER 0.33UF 50V X7R RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4743 pcs Arkusz danych B37984M5334K058.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±10%
Grubość (maks) - Współczynnik temperaturowy X7R
Rozmiar / Wymiar 0.354" L x 0.295" W (9.00mm x 7.50mm) Seria B37984M
oceny AEC-Q200 Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Radial Inne nazwy B37984M5334K 58
B37984M5334K58
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Formed Leads - Kinked
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.098" (2.50mm) cechy -
szczegółowy opis 0.33µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial Pojemność 0.33µF