B37981M1152K000
EPCOSEPCOS
B37981M1152K000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B37981M1152K000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP CER 1500PF 100V X7R RADIAL
Arkusze danych: B37981M1152K000.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B37981M1152K000
Part Number B37981M1152K000 Producent EPCOS
Opis CAP CER 1500PF 100V X7R RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4806 pcs Arkusz danych B37981M1152K000.pdf
Napięcie - znamionowe 100V Tolerancja ±10%
Grubość (maks) - Współczynnik temperaturowy X7R
Rozmiar / Wymiar 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm) Seria B37981M