B37981F5473K054
EPCOSEPCOS
B37981F5473K054 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B37981F5473K054
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP CER 0.047UF 50V X7R RADIAL
Arkusze danych: B37981F5473K054.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B37981F5473K054
Part Number B37981F5473K054 Producent EPCOS
Opis CAP CER 0.047UF 50V X7R RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4848 pcs Arkusz danych B37981F5473K054.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±10%
Grubość (maks) - Współczynnik temperaturowy X7R
Rozmiar / Wymiar 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm) Seria B37981F
oceny AEC-Q200 Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case Radial Inne nazwy 495-1069-1
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Formed Leads
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.098" (2.50mm) cechy -
szczegółowy opis 0.047µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial Pojemność 0.047µF