B37979N1102J000
EPCOSEPCOS
B37979N1102J000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B37979N1102J000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP CER 1000PF 100V NP0 RADIAL
Arkusze danych: B37979N1102J000.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B37979N1102J000
Part Number B37979N1102J000 Producent EPCOS
Opis CAP CER 1000PF 100V NP0 RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4143 pcs Arkusz danych B37979N1102J000.pdf
Napięcie - znamionowe 100V Tolerancja ±5%
Grubość (maks) - Współczynnik temperaturowy C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm) Seria B37979N
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy 495-3294
B37979N1102J
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Formed Leads - Kinked
Główny odstęp 0.098" (2.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.217" (5.50mm) cechy -
szczegółowy opis 1000pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Pojemność 1000pF