B37979G5152J054
EPCOSEPCOS
B37979G5152J054 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B37979G5152J054
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP CER 1500PF 50V C0G/NP0 RAD
Arkusze danych: B37979G5152J054.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B37979G5152J054
Part Number B37979G5152J054 Producent EPCOS
Opis CAP CER 1500PF 50V C0G/NP0 RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5904 pcs Arkusz danych B37979G5152J054.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±5%
Grubość (maks) - Współczynnik temperaturowy C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm) Seria B37979G
oceny - Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial Inne nazwy 495-1038-3
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Formed Leads
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.217" (5.50mm) cechy -
szczegółowy opis 1500pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Pojemność 1500pF