B37950K2472K062
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B37950K2472K062
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP CER 4700PF 200V X7R 1210
Arkusze danych: B37950K2472K062.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B37950K2472K062
Part Number B37950K2472K062 Producent EPCOS
Opis CAP CER 4700PF 200V X7R 1210 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5688 pcs Arkusz danych B37950K2472K062.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±10%
Grubość (maks) 0.035" (0.90mm) Współczynnik temperaturowy X7R
Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Seria B37950K
oceny AEC-Q200 Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1210 (3225 Metric) Inne nazwy B37950K2472K 62
B37950K2472K62
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
szczegółowy opis 4700pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) Pojemność 4700pF