B37949K5472J062
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B37949K5472J062
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP CER 4700PF 50V NP0 1210
Arkusze danych: B37949K5472J062.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B37949K5472J062
Part Number B37949K5472J062 Producent EPCOS
Opis CAP CER 4700PF 50V NP0 1210 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5813 pcs Arkusz danych B37949K5472J062.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±5%
Grubość (maks) 0.035" (0.90mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Seria B37949K
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1210 (3225 Metric) Inne nazwy B37949K5472J 62
B37949K5472J62
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
szczegółowy opis 4700pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric) Pojemność 4700pF