B37940K5100J060
EPCOSEPCOS
B37940K5100J060 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B37940K5100J060
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP CER 10PF 50V NP0 0805
Arkusze danych: B37940K5100J060.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B37940K5100J060
Part Number B37940K5100J060 Producent EPCOS
Opis CAP CER 10PF 50V NP0 0805 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5905 pcs Arkusz danych B37940K5100J060.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±5%
Grubość (maks) 0.028" (0.70mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Seria B37940K
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0805 (2012 Metric) Inne nazwy B37940K5100J 60
B37940K5100J60
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
szczegółowy opis 10pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) Pojemność 10pF