B37931K5102K070
EPCOSEPCOS
B37931K5102K070 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B37931K5102K070
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP CER 1000PF 50V X7R 0603
Arkusze danych: B37931K5102K070.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B37931K5102K070
Part Number B37931K5102K070 Producent EPCOS
Opis CAP CER 1000PF 50V X7R 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4228 pcs Arkusz danych B37931K5102K070.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±10%
Grubość (maks) 0.035" (0.90mm) Współczynnik temperaturowy X7R
Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Seria B37931K
oceny AEC-Q200 Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0603 (1608 Metric) Inne nazwy B37931K5102K 70
B37931K5102K70
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
szczegółowy opis 1000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) Pojemność 1000pF