B37920K5560J070
EPCOSEPCOS
B37920K5560J070 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B37920K5560J070
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP CER 56PF 50V NP0 0402
Arkusze danych: B37920K5560J070.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B37920K5560J070
Part Number B37920K5560J070 Producent EPCOS
Opis CAP CER 56PF 50V NP0 0402 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4392 pcs Arkusz danych B37920K5560J070.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±5%
Grubość (maks) 0.022" (0.55mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Seria B37920K
oceny AEC-Q200 Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0402 (1005 Metric) Inne nazwy B37920K5560J 70
B37920K5560J70
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
szczegółowy opis 56pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) Pojemność 56pF