B37872K5104K070
EPCOSEPCOS
B37872K5104K070 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B37872K5104K070
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP CER 0.1UF 50V X7R 1206
Arkusze danych: B37872K5104K070.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B37872K5104K070
Part Number B37872K5104K070 Producent EPCOS
Opis CAP CER 0.1UF 50V X7R 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5712 pcs Arkusz danych B37872K5104K070.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±10%
Grubość (maks) 0.032" (0.80mm) Współczynnik temperaturowy X7R
Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Seria B37872K
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1206 (3216 Metric) Inne nazwy B37872K5104K 70
B37872K5104K70
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
szczegółowy opis 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Pojemność 0.1µF