B37871K5100J070
EPCOSEPCOS
B37871K5100J070 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B37871K5100J070
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP CER 10PF 50V NP0 1206
Arkusze danych: B37871K5100J070.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B37871K5100J070
Part Number B37871K5100J070 Producent EPCOS
Opis CAP CER 10PF 50V NP0 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5252 pcs Arkusz danych B37871K5100J070.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±5%
Grubość (maks) 0.035" (0.90mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Seria B37871K
oceny AEC-Q200 Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1206 (3216 Metric) Inne nazwy B37871K5100J 70
B37871K5100J70
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
szczegółowy opis 10pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) Pojemność 10pF